Aktuality

Cenové návrhy na oplocení.

CENOVÉ NÁVRHY NA OPLOCENÍ.

Chtěli by jsme upozornit naše zákazníky, že v zimním období, kdy prodeje pletiv a plotového příslušenství jsou menší, nastává čas na cenové návrhy na Vaše plánované oplocení. V jarní období, kdy se navýší  prodej  pletiv, nebývá už  tolik  času na tyto  návrhy.

Pokud tedy plánujete v jarním období opravu starého plotu, nebo výstavbu nového oplocení Vašeho domu, zahrady nebo firemního areálu nyní nastal čas na kompletní cenový  návrh všech  komponentů pro Vaše oplocení. Cenový návrh Vám vypracujeme rychle a přesně podle Vašich požadavků.Stačí zadat do emailu výšku a typ oplocení, délky stran,kde bude plotová  branka nebo brána, a my Vám  vypracujeme kompletní návrh s výpisem jednotlivých plotových prvků.

Vypracujeme ho přesněji než automatické kalkulátory, protože zohledníme všechny Vaše požadavky, můžeme navrhnout  levnější, ale funkční variantu, nebo  variantu s pletivem extra silným s velkou  životností. V cenovém  návrhu Vám potom  garantujeme cenu po určitý čas, i kdyby se ceny plotového zboží zvýšily.

Provozní doba v závěru roku.

Provozní doba v ZIMNÍ OBDOBÍ  bude upravena 

Provozovna bude v  zimním  období do  odvolání otevřena každý den  od 7,30 do 12,00  a od 12,30 do 16,00 hodin.Pokud Vám to  nebude vyhovovat, může se Vám pokud to  půjde přizpůsobit. Každopádně  sledujte titulní stranu, pokud by byla provozovna např. mimořádně uzavřena na jeden den , bude to zveřejněno na úvodní stránce zde 

Nevíte si rady s montáží sloupků a pletiva?

Pokud  stavíte plot poprvé v životě, nemějte z toho obavy. Připravili jsme pro Vás v sekci Montážní návody rady pro Vaši úspěšnou montáž různých druhů zahradních oplocení.

Zde se  dozvíte jak postavit plot z klasického čtyřhranného  plotového pletiva,z  pletiv svařovaných  typu  Pilonet  Heavy, Middle, a dalších  podobných, jak nainstalovat zahradní branky a brány, podhrabové desky a plotové panely 3D Nylofor.  Tuto rubriku budeme průběžně aktualizovat, součástí budou také fotografie a videa, abyste si dovedli představit,jak  má úspěšná stavba oplocení vypadat, a abyste ji zvládli bez problémů. Pokud si  na tuto montáž netroufáte, napište nám zde, a my Vám dáme kontakt na montážní firmu, která Vám oplocení profesionálně namontuje.

 

Jak se orientovat při výběru pletiva

Plotová pletiva dělíme podle způsobu výroby, provedení, povrchové úpravy do několika skupin.

Pletiva podle způsoby výroby máme klasická pletená, svařovaná a uzlová.

Klasická pletiva pletená se vyrábí v povrchové úpravě s pozinkováním, nebo s poplastováním.

Pozinkovaná se vyrábí z drátů 2,0 mm, s oky 50 mm.

Dnes většinou doporučujeme pletiva poplastovaná, která se vyznačují vysokou odolností proti korozi.
Tyto pletiva se vyrábí v několika variantách.
Nejslabší je pletivo z drátu 1,4/2,4 – Ekonom, nejpoužívanější je pletivo Standart z drátu 1,7/2,5 mm, a nejkvalitnější je pletivo Extra z drátu 2,0/3,0 mm.
Pletiva svařovaná s povrchovou úpravou poplastováním, se vyrábí nejběžněji s oky 50*100 a 50*50 mm.
Levnější varianta je s okem 50*100 mm, z drátu 2,2 mm, které se prodává většinou pod označením – Pilonet Middle, Eplast.
Dražší varianta, ale odolnější je svařované pletivo s okem 50*50 mm, z drátu 2,5 mm, s označením Pilonet Heavy nebo Vplast. Toto pletivo doporučujeme hlavně tam, kde hrozí poškození klasického pletiva například psem.

Pletiva uzlová se používají hlavně na oplocení lesa, sadů, nebo na provizorní a velice levné oplocení staveb.
Ze svařovaných pletiv bych ještě zmínil pletiva chovatelská, používaná na stavby voliér, a pro oplocení domácího zvířectva.

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.