Pletiva a sloupky v barvě RAL 7016 antracit

 

Novinka v nabídce našeho eshopu – pletiva a sloupy v barvě antracit Ral 7016.

 

Novinkou pro rok 2018 je naše nová nabídka pro Vaše oplocení a tou je barevné provedení pletiv, sloupků, zahradních bran a branek v moderní barvě antracit, ve vzorníku RAL pod označením 7016. Komu nevyhovuje zelená barva oplocení, nebo chce sladit barvu oplocení a domu, má nyní možnost rozhodnout se pro tuto novou moderní barvu. 

Na našem eshopu www.pletivo-online.cz si můžete plotové sloupky a vzpěry objednat přímo v kategorii plotové sloupky a vzpěry antracit , pletivo v této barvě v kategorii pletiva pod označením pletivo poplastované antracit, kde nabízíme i napínací, vázací dráty a napínací kladky pro montáž pletiva 

Rozměrová řada sloupů je zatím v omezené míře, ale budeme se snažit nabídku v budoucnosti rozšířit. I přesto jsou výšky a průměry zvoleny tak, aby nebyl problém postavit plot se všemi výškami nabízených pletiv.

Výšky poplastovaných pletiv jsou v běžné rozměrové řadě – 100 cm, 125 cm, 150 cm, 175 cm a 200 cm.

Aby jsme neudělali eshop nepřehledným, tak zatím branky a brány nenabízíme v samostatné kategorii, ale pokud budete chtít zahradní branku a bránu, tak objednejte přes kontaktní formulář, nebo jako poznámku v objednávce. Výhledově počítáme s tím , že pokud bude o tyto výrobky větší zájem, bude vytvořena samostatná kategorie.

Výroba je na zakázku a trvá 2-3 týdny. Orientační cena je taková , že u branek je příplatek 20 % a u bran 15 % k základním cenám bran a branek v barvě zelené. Přesnou cenu Vám sdělíme.

Nevíte si rady s montáží a chcete si postavit plot svépomocí? Navštivte naši stránku montážní návody.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.