Dobré rady pro Váš nákup

Zde Vám chceme poradit, jak vybírat zboží, na co si dát pozor při srovnávání zboží jednotlivých eshopů. Účelem je, nabídnout Vám to nejkvalitnější zboží, a pomoci Vám při orientaci při nákupu. 

 • při výběru pletiv, vždy uvádíme poctivě sílu jak drátu bez plastu, tak drátu s plastem. Naše pletiva jsou z výroby  označeny originálním štítkem výrobců, na kterých se dozvíte veškeré technické parametry. Nenavyšujeme průměry jak se u některých eshopů stává, kdy z pletiva z drátu 1,4/2,4 mm udělají drát 1,5/2,5 mm, aby vzbudily u Vás dojem že prodávají pletivo silnější, za nižší cenu. U každé výšky běžných pletiv je uvedena váha role. Lze lehce zkontrolovat např. na osobní váze.
 • velikost ok nabízíme jen 50 mm. Oko 60 mm ze slabého drátu je velice málo pevné a náchylné k poškození, neodolá zejména psům, a proto jsme je vyřadili z nabídky. Pletivo s oky 50 mm je nejrozšířenější, tudíž lze při malém poškození zakoupit několik metrů, a jednoduše připojit na stávající plot.       
 • Pletiva pletená rozměřujeme i na míru, je to vždy uvedeno v detailu produktu. 
 • Ze sortimentu jsme vyřadili levné  pletivo z drátu 1,4/2,4 mm, nabízíme jen kvalitní z drátu 1,7/2,5 nebo velice silné pletivo z drátu 2,0/3,0 mm.                        
 • Proč Vám  doporučujeme pletené české pletivo ? Protože zkušenosti s těmito pletivy nás dovedly k tomu, že se nejsnáze rozmotávají, mají správnou deklarovanou délku, kvalitní drát a poplastování. Při rozmotávání se nezachytávají zahnuté konce a proto lze postavit plot rychle a bez problémů. Proto nakupujeme jen u těch výrobců, co obstojí v kvalitě, i za cenu vyšší nákupní ceny.                                                                                                                                                                                                                       
 • u plotových sloupků vždy uvádíme skutečný průměr a hlavně sílu stěny. U jednotlivých výšek uvádíme i váhu, pro Vaši kontrolu. 
 • Doporučujeme sloupy o průměru 42 nebo 50 mm, pozinkované, s povrchovou úpravou poplastováním o síle vrstvy 1 mm. Kvalitní poplastování odolává poškození.        
 • Chcete poradit jaké sloupky Vám doporučujeme na plot ? Podívejte se na článek zde.                                                                                                                   
 • Mnoho firem prodává plotové sloupky bez označení síly stěny, udává jen průměr 38 nebo 48 mm, protože nechce přiznat sílu stěny sloupku jen 1,2 mm. Přitom uvést u produktu na webových stránkách, jakou má sloup sílu stěny je velmi jednoduchý.Náš sloup v. 2000/42*1,5 mm má 3,1 kg,sloup od konkurence 2000/38*1,2 mm jen 2,15 kg!
 • Při srovnání cen jsme zjistili, že i tyto sloupky se už dokonce prodávají za ceny vyšší než naše silnostěnné, a když si dokoupíte příchytku drátu, která není součástí, dostanete sloupek nižší kvality za vyšší cenu.                                                                                                                                                             
 • Při montáži oplocení je betonáž sloupků nejvíce fyzicky namáhavá, proto při výběru dbejte na co největší průměr a hlavně sílu stěny. To zaručí dlouhou životnost oplocení. Pletivo lze snadno vyměnit za nové, ale výměna sloupů je hodně fyzicky náročná a drahá. 
 • u bran a branek máme v popisu z jakého materiálu jsou vyrobeny, klasické branky a brány jsou vyrobeny v České republice a ne v Číně.Výhodou je možnost atypické výroby,  a při poškození například křídla brány, vyrobit i po letech toto křídlo nové.
 • Pokud máte na pozemku psa, nebo jiné zvíře a hrozí poškození plotu, doporučujeme svařovaná  pletiva, nebo pletiva Extra, která jsou velmi odolná. 
 • Nechcete při osobním odběru čekat na rozměření pletiva, nachystání příslušenství? Objednejte přes eshop, emailem nebo telefonicky, a my Vám  vše připravíme. Po kontrole naložíte a Vaše zdržení bude minimální .