Vypracování cenových návrhů

Chtěli by jsme upozornit naše zákazníky, že v zimním období, kdy prodeje pletiv a plotového příslušenství jsou menší, nastává čas na cenové návrhy na Vaše plánované oplocení. V jarní období, kdy se navýší prodej pletiv, nezbývá už tolik času na tyto návrhy, protože je větší odbyt plotového materiálu a nastávají rozvozy plotového materiálu k zákazníkům.

Pokud tedy plánujete v jarním období opravu starého plotu, nebo výstavbu nového oplocení kolem Vašeho domu, zahrady nebo firemního areálu, nyní nastal čas na kompletní cenový návrh všech komponentů pro Vaše oplocení. Cenový návrh Vám vypracujeme rychle a přesně podle Vašich požadavků. Stačí zadat do emailu výšku a typ oplocení, délky stran, kde bude plotová  branka nebo brána, jak daleko například od rohu a my Vám  vypracujeme kompletní návrh s výpisem jednotlivých plotových prvků.

Vypracujeme ho přesněji než automatické kalkulátory, protože zohledníme všechny Vaše požadavky, zohledníme například rozdílné výšky oplocení, můžeme navrhnout  levnější, ale funkční variantu, nebo  variantu s pletivem extra silným s velkou  životností, nebo několik variant. Vzhledem k našim zásobám pletiv a plotových komponentů na několik měsíců, Vám potom garantujeme cenu po určitý čas, i kdyby se ceny plotového zboží zvýšily, tak jak se v jarním období většinou stává.

Pokud se Vám dovoz nehodí, nebo nemáte místo na uskladnění materiálu, po určitou dobu Vám garantujeme navrženou cenu a dovezeme v termínu, jak budete potřebovat.