Ukončení výroby pletiva Ekonom z drátu 1,4/2,4 mm

Chtěli bychom Vás informovat, že dochází k postupnému ukončení poplastovaného pletiva Ekonom z drátu 1,4/2,4 mm. Následně bude probíhat doprodej jen v rubrice Akce a výprodeje.  Zde bude nabídnuto jen pletivo, které je skladem.

K ukončení dochází z důvodu menšího zájmu o toto poplastované pletivo. Výroba byla zavedena v době hospodářského útlumu, jako levnější varianta pletiva. Zájem se během několika let přesunul na kvalitnější pletiva za silnějšího drátu. Mnohdy se stávalo, že toto pletivo poškodil pes, a docházelo brzy k nutné výměně tohoto pletiva. 

Nejvíce prodejů je u pletiva Standart . Toto pletivo se vyrábí z pozinkovaných drátů 1,7 mm , poplastovaných na 2,5 mm. Je to pletivo, které vystačí na běžné oplocení kolem zahrady a domu. Životnost se pohybuje odhadem kolem 30 let a více.

Zájmu se těší i poplastované zahradní pletivo Extra, z drátu 2,0/3,0 mm. Toto doporučujeme hlavně do oblastí kde je hodně sněhu a pletivo odolává deformaci, nebo na zahrady,kde mají výběh psi nebo jiná hospodářská zvířata, na hřiště atd.

Samostatnou kategorií pletiv, jsou pletiva svařovaná, která se vyznačují nejvyšší pevností. I přes vyšší pracnost při montáži dostanete výrobek s vysokou užitnou hodnotou.