Cenové návrhy na oplocení.

Chtěli by jsme upozornit naše zákazníky, že v zimním období, kdy prodeje pletiv a plotového příslušenství jsou menší, nastává čas na cenové návrhy na Vaše plánované oplocení. V jarní období, kdy se navýší prodej pletiv, nebývá už tolik času na tyto návrhy.

Pokud tedy plánujete v jarním období opravu starého plotu, nebo výstavbu nového oplocení Vašeho domu, zahrady nebo firemního areálu, nyní nastal čas na kompletní cenový návrh všech komponentů pro Vaše oplocení. Cenový návrh Vám vypracujeme rychle a přesně podle Vašich požadavků.Stačí zadat do emailu výšku a typ oplocení, délky stran,kde bude plotová  branka nebo brána, a my Vám  vypracujeme kompletní návrh s výpisem jednotlivých plotových prvků.

Vypracujeme ho přesněji než automatické kalkulátory, protože zohledníme všechny Vaše požadavky, můžeme navrhnout  levnější, ale funkční variantu, nebo  variantu s pletivem extra silným s velkou  životností. V cenovém návrhu Vám potom  garantujeme cenu po určitý čas, i kdyby se ceny plotového zboží zvýšily.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.